Sef santier
Expertagro Trading (CUI: 29393676)
acum 4 luni
Full-time Program de lucru
Nedeterminat Tip contract
București Locul de munca
Fără experienţă Experienţă
Medii Studii
negociabil Salariu
Descriere:
Responsabilitati: - participa la consiglierea viitorilor clienti in alegerea solutiilor optime pentru viitoarele plantatii (material saditor, solutii de irigare, protective antigrindina/antiploaie, utilaje agricole sau sisteme de sortare-calibrare)_ - participa impreuna cu echipa din subordine la realizarea plantatiilor pomicole (de la pregatirea terenului pana la plantare in toate etapele) - se depseaza in tara acolo unde este necesara consilierea premergatoare si acolo unde este realizarea proiectului de infiintare a plantatiei - are in grija utilajele de construtii pentru infiintarea plantatiilor pomicole - participa la targuri si expozitii - ofera asistenta si solutii eficiente privind modul de executie si realizare a plantatiior pomicole, protectiei si irigarii acestora, deasemenea a utilajelor necesare in noile plantatii Cerinte: Studii superioare Experienta in domeniu constituie avantaj Abilitati de comunicare si analiza Obiectivitate si integritate Permis de conducere categoria B Cunostinte MS Office
Telefon: +40752XXXXXX KzQwNzUyMTI0ODMw , +40311XXXXXX KzQwMzExMDc1NzY3 Afișează
Email: sales@expert-agro.ro
Selectează CV-ul